Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Kalendarz
Dziś jest Poniedziałek 22 lipca 2019 roku Marii, Magdaleny Odwiedziło nas: 8409698 internautów
word słupsk
word słupsk word słupsk word słupsk
Menu przy wyszukiwarce
Wyszukiwarka
Sonda
Odpowiedz nam na pytanie,
Z jakich źródeł najczęściej czerpie Pan / Pani informacje na temat zmian w kodeksie ruchu drogowego?
prasa, radio, telewizja
internet
wystąpienia ekspertów z tej dziedziny
publikacje książkowe
edukacja szkolna
kampanie społeczne
Kursy, szkolenia

Kurs "Minus 6 pkt" 
Najbliższy 23 lipca 2019 r.


zobacz więcej

Najbliższy termin kursu reedukacyjnego: 02 - 03.08.2019 r.


zobacz więcej

Kierowanie ruchem drogowym: 07.08.2019 r.


zobacz więcej

ZAPISY NA EGZAMIN ON-LINE

Uprzejmie informujemy o wprowadzeniu w WORD Słupsk możliwości rezerwacji terminu egzaminu przez internet za pośrednictwem serwisu info-car.pl.


Aby skorzystać z rezerwacji on-line najpierw należy utworzyć swoje konto w serwisie https://info-car.pl – tą czynność wykonujemy tylko raz.

 

Następne kroki:

  • zalogowanie się w serwisie

  • wybranie kategorii i terminu egzaminu

  • dokonanie płatności za egzamin

 

Płatność za egzamin:

Rejestracja na egzamin możliwa jest jedynie pod warunkiem wniesienia stosownej opłaty. Osoba może skorzystać z salda w WORD Słupsk, jeśli takie saldo posiada lub dokonać płatności poprzez serwis info-car.pl - w takim przypadku przy płatności operator systemu dolicza opłatę manipulacyjną w wysokości 2 zł .

 

Po dokonaniu rezerwacji należy oczekiwać na potwierdzenie zapisu na egzamin, które zostanie udostępnione w serwisie info-car.

Po otrzymaniu zaświadczenia osoba zobowiązana jest sprawdzić dane zawarte na zaświadczeniu – dane osobowe oraz wyznaczony termin egzaminu. W przypadku, gdy osoba nie zgłosi do Biura Obsługi Egzaminów jakichkolwiek niezgodności na zaświadczeniu żadne roszczenia wobec WORD nie będą rozpatrywane.

 

Rezygnacji z ustalonego terminu egzaminu można dokonać nie później niż na dwa dni przed terminem egzaminu wyłącznie w formie pisemnej: osobiście, poprzez pełnomocnika, faxem, pocztą, e-mailem zgodnie z § 11.4 Rozporządzenia Ministra Infrastruktury i Budownictwa w sprawie egzaminowania ( Dz.U. 2016 poz. 232 z późn. zm.)

 

Szczegółowa instrukcja dostępna jest na stronie

http://info-car.pl/infocar/artykuly/rezerwacja-egzaminu-online-krok-po-kroku.html